KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12894170
nr 1289 4170
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Kyss. Signerad, daterad 1991. Motivet: 34x24 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 november 2019
kl 19:12:27
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr